ABOUT US

  • Trendpack, gıda ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, gıda ambalaj ürünlerinin geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda uzmanlaşmış entegre bir tesistir. Ürünlerimiz, uluslararası sertifikalı tesisimizde, gıdaya uygun malzemeler kullanılarak, sektörde çok uzun yıllar hizmet vermiş tecrübeli uzman kadromuz ve en son üretim teknolojisi ile yapılmış hızlı makine parkurumuz ile üretilmektedir.
  • Trendpack geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'nin ve Avrupa'nın önde gelen firmalarından birisi olma özelliğini  taşımaktadır. Gıda ambalaj ürünlerinin tasarımından geliştirilmesine ve müşteri özel çözümler sunulmasına kadar pek çok alanda hizmet veren Trendpack, kendi özel tasarımlarından oluşan ürünleri ile de müşterilerine kolaylık sunmaktadır.
  • Trendpack ürün yelpazesi sıcak ve soğuk karton bardaklar, salata/çorba kaseleri başta olmak üzere hamburger kutuları, patates kutuları, noodle kutuları gibi pek çok üründen oluşmaktadır. Bu ürünlere ek olarak karton bardaklar ve salata/çorba kaseleri için PET ve PP kapaklar da ürün gamımızda bulunmaktadır.
  • Güçlü sermaye yapısı ile düzenli olarak gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde üretim portföyünü sürekli genişleten Trendpack,  başta Batı ve Kuzey Avrupa olmak üzere dünya çapında çok çeşitli müşterilere hizmet vermektedir.
  • Kalite ve müşteri odaklılık ilkesi ile çıktığı bu yolda FSC, ISO 9001 ve BRC/IOP sistemlerine uygun verimli üretimler gerçekleştirerek, çalışanlarından paydaşlarına, çevre ve topluma karşı sorumluluklarını yerine getiren Trendpack, ambalaj sektörüne yön veren dünya markası olma yolunda hızla yol almaktadır.